do kasy suma: 0,00 zł

Lampy UV/LED i Frezarki

Lampy do paznokci

Manicure hybrydowy cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoją trwałości. Obecnie nieodzownym akcentem kobiecego wyglądu jest kolorowy, profesjonalny manicure dłoni, jak i paznokci u stóp. Świat stylizacji paznokci w ostatnich latach rozwija się z zawrotną prędkością i prześciga się w coraz to bardziej wymyślnych i innowacyjnych metodach w kwestii zdobień i stylizacji paznokci.

Zdrowe, błyszczące, pomalowane paznokcie wyglądają nie tylko elegancko. Jeśli stylizacja wykonana jest prawidłowo pozostaje on nieskazitelny i nie ma mowy o odpryskach, czy pęknięciach lakieru. Ogromne znaczenie mają tu nie tylko użyte lakiery i bazy, ale również lampa UV do paznokci. Końcowym efektem stylizacji paznokci jest utwardzanie, które pozwala szybko i łatwo wysuszyć nałożony lakier. Bez dobrej jakości lampy UV lub LED nie byłoby to możliwe.

Lampy do paznokci

Wyróżniamy dwa dostępne rodzaje lamp:

  1. Lampa UV do paznokci
  2. Lampa UV LED do paznokci

Lampa UV wytwarza ultrafioletowe światło niewidzialne dla naszego wzroku, natomiast lampa UV LED wytwarza świtało diodowe, które możemy zobaczyć. Lampa może być wyposażona w czujnik ruchu, który będzie uruchamiał jej działanie, wentylator, który będzie chłodził dłonie, timer z trybami utwardzania, wysuwaną płytkę, a także przyciski wyboru mocy. Lampy UV do paznokci nadają się zarówno do wykonywania hybrydy jak i żeli. Dostępne są lampy przewodowe jak i bezprzewodowe.

Lampa UV LED do paznokci

Dobrym rozwiązaniem jest lampa UV LED do paznokci, gdyż łączy zalety obu rodzajów urządzeń. To nowoczesne urządzenie niezawodnie i szybko utwardzające lakier. Lampa UV LED jest energooszczędna i bardzo wydajna. Może działać nawet kilkanaście lat. Jej zaletą jest także to, że nie emituje ciepła, więc nie ma ryzyka oparzeń. Atutem lampy UV LED jest to, że nie trzeba wymieniać żarówek.

Wybór odpowiedniej lampy

Warto mieć świadomość, że zakup nieodpowiedniej lampy może skutkować nieprawidłowo utwardzonym lakierem i obniżoną trwałością wykonanego manicure hybrydowego. Kurczenie, marszczenie, czy ciągnięcie się lakieru hybrydowego jest efektem złego utwardzenia i będzie miało z pewnością ogromny wpływ na satysfakcję klientek. To, jak bardzo zaawansowaną lampę wybierzemy, zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb stylistki paznokci. Przy wyborze lamp należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc urządzenia, która wpływa na czas utwardzenia lakieru hybrydowego. Najlepsze lampy UV LED są w stanie utwardzić lakier już w kilkadziesiąt sekund. Istotna jest również ich odporność na detergenty, przede wszystkim aceton.

Lampy do hybryd w naszej ofercie

Stworzenie idealnego manicure wymaga odpowiednich akcesoriów, a podstawą stylizacji lakierami hybrydowymi są lampy do paznokci UV/LED, które znajdziesz w naszej ofercie. Dostępne lampy do hybryd to urządzenia najwyższej jakości – bezpieczne i funkcjonalne, zapewniające odpowiedni stopień utwardzenia lakieru i przedłużające trwałość manicure. Wybór naszych lamp do hybryd to gwarancja wygody dla Ciebie oraz wytrzymałości dla paznokci.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium