ZWROT, WYMIANA, REKLAMACJA

ZWORTY

 1. Przygotuj produkty, które chcesz zwrócić i wypełnij formularz: Sprawdź dokładnie czy podałaś/eś poprawnie wszystkie dane. Upewnij się, czy przesyłka ze zwracanymi produktami jest dobrze zabezpieczona, dołącz do niej dowód zakupu.
 2. Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanym towarem na adres:

MAGAZYN 4MASS S.A
Ul. Tartaczna 29
26-600 Radom

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą „e-przesyłka” lub paczkomatami. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi kupujący.

 1. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu w magazynie.

Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem bankowym. W przypadku metody płatności: PayU lub przelewu tradycyjnego – na numer konta z którego dokonano płatności za zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.

 1. Zakupione towary możesz zwrócić w ciągu 14 dni roboczych.

WYMIANY

 1. W sklepie internetowym Palu wymiana towaru polega na zwrocie (odstąpienie od umowy) wybranych artykułów, a następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.  Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Postępuj zgodnie z opisaną procedurą zwrotu i reklamacji towaru.
 1. Nowe zamówienie możesz złożyć niezależnie, nawet w tym samym dniu w którym dokonałaś/eś zwrotu poprzedniej paczki. W zamówieniu możesz wybrać dowolne inne towary.

REKLAMACJE

 1. Wypełnij formularz reklamacyjny: . Sprawdź dokładnie czy podałaś/eś poprawnie wszystkie dane. Upewnij się, czy przesyłka z reklamowanymi produktami jest dobrze zabezpieczona i dołącz do niej dowód zakupu. Uwzględnij w formularzu poniższe informacje:
 • numer zamówienia którego dotyczy reklamacja
 • reklamowany produkt
 • dołącz zdjęcie reklamowanego produktu
 • opis wady reklamowanego produktu
 1. Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanym towarem na adres:

MAGAZYN 4MASS S.A
Ul. Tartaczna 29
26-600 Radom

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą „e-przesyłka” lub paczkomatami. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi kupujący.

 1. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zgłoszenia. Po rozpatrzeniu reklamacji skontaktujemy się z Toba mailowo lub telefonicznie. Ustalimy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie – zwrot bądź wymianę.