REKRUTACJA

W związku z dynamicznym rozwojem marki PALU, szukamy osób chcących poszerzać swoje umiejętności w strukturach naszej firmy. Oferujemy pracę przy ciekawych projektach.

Zapraszamy osoby chętne do dołączenia do naszych zespołów!

PONIŻEJ AKTUALNE OFERTY PRACY!

4mass S.A.

Firma 4Mass Spółka Akcyjna to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej notowana na GPW w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji lakierów hybrydowych i klasycznych oraz akcesoriów do manicure i pedicure.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: cała polska

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym obszarze,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z nowymi klientami
  • kompleksowa opieka nad klientem
  • tworzenie dobrego wizerunku firmy
  • monitorowanie terminowego spływu należności

Wymagania:

  • koniecznie posiadać doświadczenie w pracy w sprzedaży w branży kosmetycznej
  • minimum średnie wykształcenie
  • mieć rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zdolności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w terenie (częste podróże w granicach swojego regionu)
  • determinacja i samodzielność w działaniu oraz planowaniu i organizowaniu własnego czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • lojalność wobec marki i firmy

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy),
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od wolumenu sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dokształcanie oraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych,
  • umowę o pracę lub własna działalność gospodarcza