PROFESJONALNE SZKOLENIA PALU

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się ekspertem w swojej branży,

lub pragniesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z paznokciami –

zacznij z marką PALU.

Już wkrótce przedstawimy do Waszej dyspozycji szeroką ofertę profesjonalnych szkoleń, które prowadzić będzie wykształcona kadra instruktorów marki PALU, posiadająca wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu szkoleń, jak i w pracy z produktami kosmetycznymi. Po ukończeniu szkolenia zdobędziesz niezbędną wiedzę z wykonywania manicure/pedicure, dowiesz się jak stosować wszystkie produkty pomocnicze oraz który z nich ma jakie zastosowanie. Doradzimy również w jaki sprzęt warto zainwestować, aby spełniał wszystkie Twoje wymagania. Ponadto w Teamie PALU zyskujesz doradztwo obejmujące pomoc i konsultacje z instruktorem oraz wsparcie biznesowe w ramach salonu partnerskiego.

Obserwuj uważnie naszą ofertę i dołącz do TEAM PALU

Lista szkoleń, wkrótce dostępnych w  ofercie:

– Manicure hybrydowy- szkolenie podstawowe

– Manicure hybrydowy- szkolenie zaawansowane

– Manicure- szkolenie kompleksowe

– Manicure & Pedicure

– Stylizacja paznokci metodą żelową- kształty salonowe

– Gel & Flexigel set- stylizacja paznokci żelem i flexiżelem- kształty salonów

Główny szkoleniowiec marki PALU

Joanna Kościelnik

Absolwentka wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetologia.

Dyplomowany instruktor marki PALU, posiadający wieloletnie doświadczenie w stylizacji paznokci oraz prowadzeniu profesjonalnych szkoleń z zakresu stylizacji paznokci.

Praca z ludźmi daje jej ogromną satysfakcję. Jest osobą pozytywnie nastawioną, cierpliwą oraz zaangażowaną w wykonywaną pracę. Pani Joanna w sposób rzetelny wykonuje wszystkie zadania związane z nauczaniem nowych stylistek paznokci.

Specjalizuje się w precyzyjnych zdobieniach paznokci cienkim pędzelkiem, prowadzi autorskie szkolenia z zakresu zdobień salonowych oraz ślubnych.