1.Gdzie znaleźć informacje o programie dla konsultantek?   

Wszystkie szczegóły programu punktowego znajdą Państwo pod linkiem: http://bok.claresa.pl/wp-content/uploads/2018/02/PALU-broszura.compressed-2.pdf W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod 538 99 44 33 i wybranie z klawiatury 1.

2.Czy przed końcem okresu rozliczeniowego będą widoczne punkty?

Punkty naliczane są po opłaceniu zamówienia, czyli w momencie, kiedy opłata dotrze na nasze konto. Aktualna liczba zgromadzonych punktów dostępna jest w zakładce „Moje konto”.

3.Czy będzie historia punktów?

Na chwilę obecną nie planujemy takiego rozwiązania.

4.Czy marża na cenie dla „klienta” będzie od razu pokazana na naszym koncie po zrobieniu zakupów przez „klienta” z naszej struktury?

Tak, różnica w cenie pojawi się w formie punktów na Pani koncie.

5.Punkty konsultantek. Czy będą dla nich widoczne?

Każda konsultantka na swoim koncie widzi łączną liczbę swoich punktów. Punkty osób znajdujących się w jej strukturze widoczne będą przy każdej osobie w zakładce „Moja struktura”.

6.Jak zrezygnować z bycia Liderką?

Należy napisać maila wyrażającego chęć rezygnacji na biuro@palucosmetics.com. Konto zostanie również automatycznie wyłączone po upływie 6 miesięcy bez aktywności na koncie

7.Gwarancja na produkty.

Podstawą gwarancji jest dowód zakupu. Prosimy o składanie reklamacji przez formularz dostępny na stronie www.claresa.pl w zakładce zwroty i reklamacje (menu na dole strony).

8.Czy jako Konsultantka mogę robić promocje?

Sugerujemy posługiwanie się cenami katalogowymi. Przy większych zakupach proponujemy np. promocje typu „gratis do zakupów”. Oczywiście nie możemy żadnej z Pań narzucić ceny odsprzedaży.

9.Jak anulować zamówienie?

Należy skontaktować się z magazynem pod numerem telefonu 538 99 44 33 i wybrać z klawiatury 2

10.Jak zgłosić reklamację?

Prosimy o składanie reklamacji przez formularz dostępny na stronie www.claresa.pl w zakładce zwroty i reklamacje (menu na dole strony).

11.W jaki sposób mogę się skontaktować z osobami z mojej struktury?

W zakładce „Moja struktura” pojawią się adresy email. W razie problemów prosimy o kontakt na biuro@palucosmetics.com lub telefonicznie na 538 99 44 33 i wybrać 1

12.Jak naliczane są punkty za zakupy?

Wszystkie szczegóły programu punktowego znajdą Państwo pod linkiem: http://bok.claresa.pl/wp-content/uploads/2017/12/PALU_broszura_plan-marketingowy_druk.pdf W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod 538 99 44 33 i wybranie z klawiatury 1.

Kontakt

ADRES DO KORESPONDENCJI:
4mass S.A.
ul Z. Vogla 2 a
02-963 Warszawa (Wilanów)
Telefon: 538 99 44 33